Randevu iptaline ilişkin önemli uyarı!

Obezite tedavisindeki başarı öncelikle disiplin ve kararlılık gerektirdiği için randevu oluşturduktan sonra, keyfi randevu iptali yapan hastalarımıza tekrar randevu vermediğimizi göz önüne alarak tarih belirlemenizi rica ederiz.

Öngörüşme yapılıyor mu, ücretli mi?

Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu’nun gün içerisinde zaman ayırabileceği hastaların sayısı aşırı yoğunluk sebebiyle sınırlıdır. Bu sebeple programa ilişkin sorularınızın cevaplandığı YÜZ YÜZE öngörüşme ücrete tabidir. Fakat eğer isterseniz sorularınızı kendisine Whatsapp üzerinden yazılı olarak ücretsiz olarak iletip detaylı cevap alabilirsiniz.

YÜZ YÜZE Ön görüşme ücreti görüşme öncesi peşin ödenir ve 750 TL‘dir (ön görüşme süresi 30 dakika ile sınırlıdır). Öngörüşmede tedavi planlaması yapılmamaktadır. 

Hangi tahlilleri nerede yaptırmış olmanız gerekir?

Kalitesi kanıtlanmış bir merkezde laboratuvar tahlillerinizin tamamlanması doğru tedavi için hayati öneme sahiptir.

Dilerseniz tahlillerinizi evinize ya da işyerinize yönlendireceğimiz hemşire vasıtasıyla indirimli yaptırabilirsiniz. Evde kan alma hizmeti ücretsizdir.

Bu hizmetten yararlanmak için;

Buraya tıklayarak laboratuvar tahlil ücretini kredi kartıyla ödeyin (EFT de yapabilirsiniz) ve bize WhatsApp’dan ev adresinizi ve müsait günlerinizi belirtin. Kan tahlili aç olarak verilmelidir.

Tahlil işlemini tamamlamak için tıklayın

*Özel sağlık sigortanız varsa lütfen ödeme yapmadan önce 0 553 433 18 99 ‘dan bize ulaşın (Sadece WhatsApp mesajı)

**Özel durumlarınız için yine lütfen 0 553 433 18 99 ‘dan bize ulaşın (Sadece WhatsApp mesajı)

Yapılmasını istediğimiz tahliller;

Tam Kan Sayımı (Hemogram), Üre, Kreatinin, Ürik Asit, SGOT (AST), SGPT (ALT), TSH, Açlık Kan Şekeri, Açlık İnsülin, HbA1c, Vitamin B12, Vitamin D (25 – OH Vit. D) Düzeyi, Total Kolesterol, LDL, HDL, Trigliserid

Nasıl Randevu Oluşturabilirsiniz?

0 553 433 18 99 nolu telefona Whatsapp’dan mesaj atarak randevu oluşturabilirsiniz.

DİKKAT! randevu oluşturduktan sonra randevu ertelemesi / iptali* yapan hastalara kesinlikle tekrar randevu verilmemektedir.

*hayati mazeretler hiç kuşkusuz mazur görülmektedir, lakin Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu’ndan randevu almak için bekleme listesinde yer alan diğer hastaların hakkını yememek için lütfen bu noktaya özellikle dikkat edin.

Muayene ücreti nedir?

Muayene ücretimiz 700 + KDV* ‘dir, PEŞİN olarak ödenir.

*Kredi kartı ve Faturalı ödemelerde banka komisyon ücretleriyle beraber toplam ücret KDV Dahil 750 TL’dir)