Kategoriler
SEO

Dahiliye Uzmanı İstanbul

Dahiliye Uzmanı İstanbul

Dahiliye Uzmanı İstanbul. Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu özellikle obezite, sağlıklı yaşam ve diyabet üzerine etkin tedavi yöntemleri uygulayan bir dahiliye uzmanıdır.

Özgeçmişini okumak için tıklayındahiliye uzmanı istanbul

Dahiliye Uzmanı İstanbul, İzmir Konak Anadolu Lisesi’ni Okul Birincisi olarak derece ile bitirdi… Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde okudu ve Ege Tıp’ı derece ile bitirdi… Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü‘nü kazandı… Türkiye’de bir eğitim ve araştırma hastanesinde seçimle göreve gelen ilk asistan temsilcisi oldu ilerleyen süreçte tüm Türkiye’deki asistan hekimlerin temsilciliğini yaptı. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden İç Hastalıkları Uzmanlığını aldı…dahiliye uzmanı istanbul

Dahiliye Uzmanı İstanbul
Dahiliye Uzmanı İstanbul

Dahiliye Uzmanı İstanbul

İngilizce (çok iyi derecede) ve Almanca bilen Dr. Niflioğlu, doğduğu hastane olan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3. İç Hastalıkları Servisi’nde görev yaptı. Aydın Çine Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği’nde Dahiliye Uzmanlığını sürdüren ve sosyal medya ve bilişim teknolojileri uzmanı olarak da seminerler veren Niflioğlu, Yüz binlerce genci ve milyonu aşan ailelerini Bedelli Askerlik Derneği çatısı altında birleştirerek tüm siyasi partilerin ittifakı ile yeni bir bedelli askerlik yasasının çıkmasına öncülük etti. Bu süreçte yeni nesil teknolojik imkanları sivil toplumun gücüyle birleştiren Niflioğlu’nun gerçekleştirdiği çalışmalar Hükümet ve Muhalefet tarafından takdirle karşılandı ve dünyanın önde gelen basın kuruluşlarının dikkatini çekti. 2013 – 2014 döneminde Türkiye’nin en iyi sağlık sitesi seçilen Hekimlerin Sosyal Medya Platformu www.asistanhekim.org ‘un editörlüğünü de yapan Niflioğlu, 2015 Yılında arkadaşlarıyla birlikte Hekim Hareketi Derneği’ni kurarak, hekim hakları için çalışmalara başladı…

Dahiliye Uzmanı İstanbul

Obezite, diyabet ve sağlıklı yaşam konusunda uzmanlaşan Dr. Niflioğlu bu alanda dahiliye uzmanlığı çalışmalarına devam etmektedir.

Yer aldığı organizasyonlar

2001 – 2006 : Ege Bilimsel Araştırmalar Topluluğu (EBAT)

2003 – 2004 : IFMSA International Federation of Medical Students’ Association

TURKMSIC Türk Tıp Öğrencileri Birliği Mülteci ve Barış Kolu Türkiye Direktörlüğü

2007 – 2009 : İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Arkeoloji ve Tarih Topluluğu

2009 –  2013 : Türk İç Hastalıkları Derneği Genç Dahiliyeciler Çalışma Grubu Üyesi

2010 –  2014 : İzmir Tabip Odası Üyesi

2010 –  2014 : Türk Toraks Derneği Üyesi

2011 –  2012 : İzmir Tabip Odası Asistan Hekim Komisyonu Kurucu Üyesi

2011 –  2012 : İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Asistan Hekim Temsilcisi (Seçimle)

2011 –  2012 : Uzmanlık Dernekleri Eş Güdüm Kurulu, Asistan ve Genç Uzman Hekim Çalışma Grubu, Kurucu Yürütme Kurulu Üyeliği ve II.Başkanlığı (Seçimle)

2012 – 2013 : Hekimler Derneği Genel Sekreteri

2014 – 2015 : Bedelli Askerlik Derneği Başkanı (Dernek çalışmaları neticesinde yeni bedelli askerlik kanunu çıkmasıyla birlikte faaliyetler başarıyla tamamlandı)

2015 – : Hekim Hareketi Derneği Başkanı

2016 – : İstanbul Tabip Odası Üyesi

“Dahiliye Uzmanı İstanbul” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir