Kategoriler
Diğer

Uyguladığımız program hakkında

Tekrar Merhaba!

Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu tarafından sunulan muayene hizmetinin fiyatı, kapsamı, özellikleri gibi detaylı bilgilere aşağıdaki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Son Güncelleme 17 Haziran 2022

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu obezite (zayıflama), diyabet (şeker hastalığı), tiroid hastalıkları ve sağlıklı yaşam alanlarında özelleşen bir iç hastalıkları ve fitoterapi uzmanı tıp doktorudur. Özgeçmişi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın
Sunulan hizmetin başarısı kişiye özel uygulanan özel yöntemlerden ve programdan kaynaklanmaktadır.
Hizmetimiz kapsamında hastalarımızla her ay 30 dakika kişiye özel yüz yüze durum değerlendirmesinin yanı sıra – İç Hastalıkları – Fitoterapi Uzman Doktor muayenesi – Sağlıklı beslenme planlaması – Spor programı planlaması – Yaşam tarzı değişikliği uygulaması – Sağlıklı ve zinde kalmaya yönelik özel püf noktalarının anlatılması – Metabolizma planlaması yapılmaktadır.
0 553 433 18 99 nolu telefona Whatsapp’dan mesaj atarak randevu oluşturabilirsiniz. DİKKAT! randevu oluşturduktan sonra randevu ertelemesi / iptali* yapan hastalara kesinlikle tekrar randevu verilmemektedir. *hayati mazeretler hiç kuşkusuz mazur görülmektedir, lakin Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu’ndan randevu almak için bekleme listesinde yer alan diğer hastaların hakkını yememek için lütfen bu noktaya özellikle dikkat edin.
Kalitesi uluslararası standartlarla kanıtlanmış bir merkezde laboratuvar tahlillerinizin tamamlanması doğru tedavi için hayati öneme sahiptir. Dilerseniz tahlillerinizi evinize ya da işyerinize yönlendireceğimiz hemşire vasıtasıyla indirimli yaptırabilirsiniz. *Özel sağlık sigortanız varsa tahlillerinizi poliçeniz kapsamında ücretsiz aldırmamız için lütfen bilgi verin 0 553 433 18 99 ‘dan bize ulaşın (Sadece WhatsApp mesajı) Yapılmasını istediğimiz tahliller (34 Adet Test); Açlık Glukoz Açlık İnsülin Anti TG Anti TPO Çinko Demir Demir Bağlama Ferritin Folik Asit fT3 fT4 G6PD HbA1c HDL Hemogram Kalsiyum Klor Kortizol Kreatinin LDL Magnezyum Potasyum SGOT SGPT Sodyum T.Kolesterol Total Biluribin Direk Biluribin Trigliserid TSH Üre Ürik Asit Vitamin B12 Vitamin D3 (25 - Hidroksi D3)
Uzm. Dr. Özgür Niflioğlu’nun gün içerisinde zaman ayırabileceği hastaların sayısı aşırı yoğunluk sebebiyle sınırlıdır. Bu sebeple programa ilişkin sorularınızın cevaplandığı YÜZ YÜZE öngörüşme ücrete tabidir. Fakat eğer isterseniz sorularınızı kendisine web sitesi iletişim linki üzerinden yazılı olarak ücretsiz olarak iletip detaylı cevap alabilirsiniz. YÜZ YÜZE Ön görüşme ücreti görüşme öncesi peşin ödenir. Öngörüşmede tedavi planlaması yapılmamaktadır. Ön görüşme sonrası muayene olmak ya da programa dahil olmak isteyen hastalardan muayene ve tedavi planlaması için yine ayrıca standart muayene ücreti alınmaktadır.
Muayenehanemizde hastalarımızı ayda bir kez görüyoruz ve her görüşmede muayene ücreti tahsil ediyoruz. Zayıflama programı çerçevesinde daha sık görüşme talep eden hastalarımıza istemeleri ayda 2 kez görüşmeli program da yapılmaktadır. Önemli Uyarı: Ücretli kontrol süresi 2 haftadan daha geç bir tarihe ertelenemez.
Obezite tedavisindeki başarı öncelikle disiplin ve kararlılık gerektirdiği için randevu oluşturduktan sonra, keyfi ya da son dakika randevu iptali yapan hastalarımıza tekrar randevu vermediğimizi göz önüne alarak tarih - saat belirlemenizi rica ederiz.
Dileyen hastalarımıza kliniğimizde ozon tedavi uygulaması yapılmaktadır. Ozon tedavisi kilo verme sürecini daha verimli hale getirmektedir. Ayrıca kliniğimizde C vitamini, Alfa lipoik asit ve kolin tedavileri de yapılmaktadır. Ozon tedavi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın
Dileyen hastalarımıza kliniğimizde gençlik aşısı olarak adlandırılan ve anti-aging, bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi olan glutatyon uygulaması yapılmaktadır. Glutatyon tedavisi kilo verme sürecini daha verimli hale getirmektedir. Glutatyon tedavisi hakkında bilgi almak için tıklayın
Kliniğimizin yanındaki medikal market'in önü ücretli otoparktır. Aracınızı park edip otopark ücretini medikal markete ödeyebilirsiniz.