Kategoriler
Köşe Yazılarım

Doğumgünümü kutlayan arkadaşım! Bu mesajım sana!

Bu yazının sonunda size bir hediyem var.

x x x

Ben Mehmet Özgür NİFLİOĞLU, Türkiye’nin Türkiye tarafından yönetilmediği dönemde Türkiye’de doğdum. Atalarım bugünlere Altay dağlarını aşarak, Ege Denizini geçerek, Çanakkale’de çarpışarak geldi.

Bizler ne onlar çok diye korktuk, ne de biz azız diye çekindik! İnandık, aldatıldık ve belki de zaman zaman kandırıldık, ama hiçbir zaman için pes etmedik!

Güzel Türkiye’mde, bey olmaya yaraşır erkekler kul, hanım olmaya yaraşır kızlar köle edildi. Bin yıl önce doğuda gündoğusuna, güneyde gün ortasına, geride gün batısına, kuzeyde gece ortasına kadar ilerledik ama içimizdeki fitne ve fesadı hiçbir zaman yenemedik. Kardeş olamadık, barış edemedik.

Biz bunları çözemedikçe, milletin karnını doyuramadıkça, bu vatanı cennete çeviremedikçe ve akan kanı durduramadıkça ben doğmuşum ne yazar!

Gök çökmedikçe, yer delinmedikçe asla vazgeçmeyeceğiz. Sizlerin desteği ile ilahi adaleti ve hakkı bu diyarlarda tesis edene kadar koşmaya devam edeceğiz.

Artık yaşadığımız zulme, acıya ve kedere son verelim. Hareket vakti yakındır. Refah içinde yaşamak, bu toprağın insanın da hakkıdır.

Gelin bu işi hep beraber başaralım…

Allah, yar ve yardımcımız olsun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir